LEGO Editions 43015 - Lionel Messi - piłkarska legenda
Symbol: 43015
Dostępność: 0 szt.
Cena: 330.88 Cena przed promocją: 367.64 -10%
Symbol: 43015
Dostępność: 0 szt.
Cena: 330.88 Cena przed promocją: 367.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Editions |
| Ilość elementów | 958 |
| Zalecany wiek | 12 lat+ |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,43 kg |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 260mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl