LEGO Friends 42642 - Maraton filmowy przyjaciółek
Symbol: 42642
Dostępność: 8 szt.
Cena: 72.61 Cena przed promocją: 80.68 -10%
Symbol: 42642
Dostępność: 8 szt.
Cena: 72.61 Cena przed promocją: 80.68 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 154 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Friends |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 203 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl