LEGO Friends 42685 - Pokaz mody w mieście Heartlake
Symbol: 42685
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.52 Cena przed promocją: 188.36 -10%
Symbol: 42685
Dostępność: 0 szt.
Cena: 169.52 Cena przed promocją: 188.36 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Seria | Friends |
| Ilość elementów | 410 |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 608 g |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 58mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl