LEGO Friends 42689 - Domek klubu przyjaciół z Heartlake
Symbol: 42689
Dostępność: 7 szt.
Cena: 353.87 Cena przed promocją: 393.19 -10%
Symbol: 42689
Dostępność: 7 szt.
Cena: 353.87 Cena przed promocją: 393.19 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Ilość elementów | 794 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Friends |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,47 kg |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 350mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl