LEGO Friends 42692 - Stoisko z lodami i balonami
Symbol: 42692
Dostępność: 0 szt.
Cena: 40.67 Cena przed promocją: 45.19 -10%
Symbol: 42692
Dostępność: 0 szt.
Cena: 40.67 Cena przed promocją: 45.19 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Friends |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Ilość elementów | 107 |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 155 g |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 60mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl