LEGO Icons 10312 - Klub Jazzowy
Symbol: 10312
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1654.63
Symbol: 10312
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1654.63
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® Icons |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 8 szt. |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość | 578mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 475mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl