LEGO Icons 11370 - Stranger Things: Dom Creelów
Symbol: 11370
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1576.10 Cena przed promocją: 1751.22 -10%
Symbol: 11370
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1576.10 Cena przed promocją: 1751.22 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 13 szt. |
| Ilość elementów | 2593 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,48 kg |
| Szerokość opakowania | 555 mm |
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 590mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl