LEGO Icons 11371 - Ulica handlowa
Symbol: 11371
Dostępność: 17 szt.
Cena: 1490.40 Cena przed promocją: 1656.00 -10%
Symbol: 11371
Dostępność: 17 szt.
Cena: 1490.40 Cena przed promocją: 1656.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 3456 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,39 kg |
| Wysokość opakowania | 554 mm |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Szerokość opakowania | 376 mm |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 590mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl