LEGO Minecraft 21272 - Ring w Leśnym dworze
Symbol: 21272
Dostępność: 15 szt.
Cena: 214.93 Cena przed promocją: 238.81 -10%
Symbol: 21272
Dostępność: 15 szt.
Cena: 214.93 Cena przed promocją: 238.81 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 4 szt. |
| Seria | Minecraft® |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 491 |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 75mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl