LEGO Star Wars 75410 - Myśliwiec N-1 Mando i Grogu
Symbol: 75410
Dostępność: 4 szt.
Cena: 117.51 Cena przed promocją: 130.57 -10%
Symbol: 75410
Dostępność: 4 szt.
Cena: 117.51 Cena przed promocją: 130.57 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Star Wars™ |
| Zalecany wiek | 4 lata+ |
| Ilość elementów | 92 |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 237 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 185mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl