LEGO Star Wars 75414 - Płomienny śmigacz śnieżny
Symbol: 75414
Dostępność: 12 szt.
Cena: 207.37 Cena przed promocją: 230.41 -10%
Symbol: 75414
Dostępność: 12 szt.
Cena: 207.37 Cena przed promocją: 230.41 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Ilość elementów | 349 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Star Wars™ |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 435 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 193mm |
| Wysokość | 262mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl