LEGO Star Wars 75441 - Krążownik szturmowy typu Venator
Symbol: 75441
Dostępność: 0 szt.
Cena: 306.59 Cena przed promocją: 340.66 -10%
Symbol: 75441
Dostępność: 0 szt.
Cena: 306.59 Cena przed promocją: 340.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 643 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Star Wars™ |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 796 g |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 354 mm |
| Wysokość opakowania | 192 mm |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl