LEGO Star Wars 75445 - Anzellański statek gwiezdny
Symbol: 75445
Dostępność: 30 szt.
Cena: 319.50 Cena przed promocją: 355.00 -10%
Symbol: 75445
Dostępność: 30 szt.
Cena: 319.50 Cena przed promocją: 355.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Ilość elementów | 701 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Star Wars™ |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 887 g |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 266mm |
| Długość | 283mm |
| Wysokość | 83mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl