LEGO Super Mario 72050 - Mario Kart: Luigi i Mach 8
Symbol: 72050
Dostępność: 24 szt.
Cena: 851.47
Symbol: 72050
Dostępność: 24 szt.
Cena: 851.47
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 2234 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Super Mario™ |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 555 mm |
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,94 kg |
| Głębokość opakowania | 103 mm |
| Szerokość | 398mm |
| Długość | 583mm |
| Wysokość | 119mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl