LEGO Technic 42154 - Ford GT, wersja z 2022 roku
Symbol: 42154
Dostępność: 16 szt.
Cena: 484.36 Cena przed promocją: 538.18 -10%
Symbol: 42154
Dostępność: 16 szt.
Cena: 484.36 Cena przed promocją: 538.18 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 1466 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 280mm |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl