LEGO Technic 42172 - McLaren P1
Symbol: 42172
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1836.92 Cena przed promocją: 2041.02 -10%
Symbol: 42172
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1836.92 Cena przed promocją: 2041.02 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | Technic |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Długość produktu | 590 mm |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 600mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl