LEGO Technic 42196 - Pomarańczowe Lamborghini Huracán Tecnica
Symbol: 42196
Dostępność: 20 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
Symbol: 42196
Dostępność: 20 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 806 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,06 kg |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl