LEGO Technic 42226 - Samochód wyścigowy BMW M4 GT3 EVO
Symbol: 42226
Dostępność: 2 szt.
Cena: 274.53 Cena przed promocją: 305.03 -10%
Symbol: 42226
Dostępność: 2 szt.
Cena: 274.53 Cena przed promocją: 305.03 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 11 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Ilość elementów | 747 |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl