LEGO Technic 42227 - SUV Jeep Wrangler Rubicon
Symbol: 42227
Dostępność: 12 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
Symbol: 42227
Dostępność: 12 szt.
Cena: 260.87 Cena przed promocją: 289.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Seria | Technic |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 723 |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl