LEGO Icons 10337 - Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole
Symbol: 10337
Dostępność: 17 szt.
Cena: 849.41 Cena przed promocją: 943.79 -10%
Symbol: 10337
Dostępność: 17 szt.
Cena: 849.41 Cena przed promocją: 943.79 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 1506 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,21 kg |
| Szerokość opakowania | 454 mm |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 280mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl