M-AUDIO Oxygen PRO 61 - Klawiatura Sterująca
Symbol: OXYGEN PRO 61
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1052.15 Cena przed promocją: 1169.06 -10%
Symbol: OXYGEN PRO 61
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1052.15 Cena przed promocją: 1169.06 -10%
| Specyfikacja | |
| Kontroler Pitch Bend | Tak |
| Regulacja oktawy | Tak |
| Typ produktu | Klawiatura sterująca |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Głębokość produktu | 264,2 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wysokość produktu | 83,8 mm |
| Szerokość produktu | 965,2 mm |
| Przewody | USB |
| Dołączone oprogramowanie | Pro Tools | First M-Audio Edition, MPC Beats, Ableton Live Lite, Hybrid 3.0, AIR Music's Velvet, AIR Music's Mini Grand, Vacuum Classic, Boom, DB-33 Tonewheel Organ |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Wejścia do podłączenia pedału | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Interfejs | USB |
| Liczba padów | 16 |
| Typ kontroli | Wysuwany |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Szerokość | 1025mm |
| Długość | 322mm |
| Wysokość | 112mm |