Neumann KMS 104 BK - Mikrofon wokalny, kardioida, czarny
Symbol: KMS 104 BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2739.92 Cena przed promocją: 3044.36 -10%
Symbol: KMS 104 BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2739.92 Cena przed promocją: 3044.36 -10%
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | XLR |
| Napięcie pracy | 48 V |
| Zużycie energii | 3,5 mA |
| Waga mikrofonu | 300 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Średnica | 4,8 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dołączony pop-filter | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Równoważny poziom hałasu | 28 dB |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 66 dB |
| Czułość (1 kHz) | 4,5 mV/Pa |
| Średnica membrany | 1000 Ω |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Impedancja mikrofonu | 50 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 83mm |