Pojazd na akumulator JS3168 Szary
Symbol: 13571
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1721.70 Cena przed promocją: 1913.00 -10%
Symbol: 13571
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1721.70 Cena przed promocją: 1913.00 -10%
Pojazd na akumulator JS3168 Szary
Wymiary opakowania:
153 cm x 82 cm 40 cm
Waga opakowania:
43 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | JS3168 |
| Kolor | Szary |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu | 148 cm x 106 cm x 64 cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 34 kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1 godzina |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | + |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | MP3 USB, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl