RODE VideoMic NTG - Mikrofon do kamery
Symbol: VIDEOMIC NTG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 967.18 Cena przed promocją: 1074.64 -10%
Symbol: VIDEOMIC NTG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 967.18 Cena przed promocją: 1074.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 350 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 30 h |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga mikrofonu | 94 g |
| Średnica | 2,16 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB/3.5 mm |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
| Impedancja wyjścia | 10 Ω |
| Wyjście audio | 3,5 mm |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 255mm |