RODECaster VIDEO - Studio produkcji podcastów
Symbol: RCV
Dostępność: 4 szt.
Cena: 4176.34 Cena przed promocją: 4640.38 -10%
Symbol: RCV
Dostępność: 4 szt.
Cena: 4176.34 Cena przed promocją: 4640.38 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Kontroler studyjny |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Twitter/X |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Youtube |
| Obsługiwane platformy streamingowe | |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Twitch |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Własny serwer |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Ethernet | Tak |
| Szerokość produktu | 305,9 mm |
| Głębokość produktu | 132,5 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Wysokość produktu | 61,4 mm |
| Zawartość opakowania | Kabel SC27 USB-C do USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDECaster Video x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Antena zewnętrzna x 2 |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | De-esser |
| Efekty dźwiękowe | Bramka szumów |
| Efekty dźwiękowe | Big Bottom™ |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Efekty dźwiękowe | Panning |
| Efekty dźwiękowe | Aural Exciter™ |
| Efekty dźwiękowe | Filtr górnoprzepustowy |
| Efekty dźwiękowe | Compressor |
| Zakres częstotliwości wejść mikrofonowych | 20Hz - 20kHz |
| Zakres wzmocnienia przedwzmacniacza | 0 - 76dB |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 4 |
| Złącza Ethernet LAN | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 5 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 2 |
| Zbalansowane wyjścia liniowe TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Natężenie | 3 A |
| Pobór mocy | 60 W |
| Źródło zasilania | USB-C PD |
| Napięcie zasilania | 20 V |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 208mm |
| Wysokość | 103mm |
• Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.