Rower Huffy Literide Alu 20" błękitno-grafitowy (23215W)
Symbol: 23215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1195.79 Cena przed promocją: 1328.66 -10%
Symbol: 23215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1195.79 Cena przed promocją: 1328.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Błękitny |
| Liczba biegów | 1 |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Błotniki | Nie |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wiek | 7 lat+ |
| Materiał ramy | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 1080mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.