Rower Huffy So Sweet 20" różowy (2355W)
Symbol: 23355W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 836.70 Cena przed promocją: 929.67 -10%
Symbol: 23355W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 836.70 Cena przed promocją: 929.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Błotniki | Przód i tył |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Kolor produktu | Różowy |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Liczba biegów | 1 |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 1150mm |
| Wysokość | 180mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.