Rower MTB Batch Alu 20" chameleo (B374455W)
Symbol: B374455W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2273.10 Cena przed promocją: 2525.67 -10%
Symbol: B374455W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2273.10 Cena przed promocją: 2525.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Szary |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Liczba biegów | 8 |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Błotniki | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 1145mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 590mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.