Rower MTB Batch Alu 20" silver (B374555W)
Symbol: B374555W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2392.79 Cena przed promocją: 2658.66 -10%
Symbol: B374555W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2392.79 Cena przed promocją: 2658.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Błotniki | Nie |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Liczba biegów | 8 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 1155mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 583mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.