Rower dziecięcy Huffy Literide Alu 16" srebrno-niebieski (21215W)
Symbol: 21215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1147.93 Cena przed promocją: 1275.48 -10%
Symbol: 21215W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1147.93 Cena przed promocją: 1275.48 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Liczba biegów | 1 |
| Minimalny wiek | 5 lat |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wzrost dziecka | 110 cm |
| Błotniki | Nie |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rozmiar kół | 16" |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 920mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.