Sennheiser E865-S - Mikrofon pojemnościowy wokalny, superkardioidalny z wyłącznikiem
Symbol: E865-S
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1147.91 Cena przed promocją: 1275.46 -10%
Symbol: E865-S
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1147.91 Cena przed promocją: 1275.46 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Typ wyłącznika on/off | Przełącznik ręczny |
| Średnica produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 311 g |
| Wysokość produktu | 193 mm |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 150 dB |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Impedancja | 200 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.