Sennheiser MD 445 - Mikrofon dynamiczny, superkardioidalny
Symbol: MD 445
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2093.55 Cena przed promocją: 2326.17 -10%
Symbol: MD 445
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2093.55 Cena przed promocją: 2326.17 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga produktu | 329 g |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Średnica produktu | 47,5 mm |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłonka piankowa x 5 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Impedancja | 245 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | 1,6 mV/Pa |
| Maksymalny SPL | 163 dB |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 81mm |
| Wysokość | 122mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.