Sennheiser MK 4 - Mikrofon pojemnościowy
Symbol: MK 4
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1854.15 Cena przed promocją: 2060.17 -10%
Symbol: MK 4
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1854.15 Cena przed promocją: 2060.17 -10%
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Muzyka/studio |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 485 g |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze XLR | Tak |
| Impedancja | 50 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 25 mV/Pa |
| Zakres dynamiczny | 130 dB |
| Maksymalny SPL | 140 dB |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 81mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.