Sennheiser MKE 2 BEIGE EW - Mikrofon miniaturowy, beżowy, złącze 3,5mm jack
Symbol: MKE 2 BEIGE EW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1578.84 Cena przed promocją: 1754.27 -10%
Symbol: MKE 2 BEIGE EW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1578.84 Cena przed promocją: 1754.27 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość mikrofonu | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| Model | Mikrofon miniaturowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Impedancja | 1000 Ω |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.