Sennheiser MKE 440 - Mikrofon pojemnościowy stereo, wyposażony w filtr dolnoprzepustowy
Symbol: S506258
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1459.15 Cena przed promocją: 1621.28 -10%
Symbol: S506258
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1459.15 Cena przed promocją: 1621.28 -10%
| Specyfikacja | |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
| Ilość baterii | 2 |
| Waga produktu | 165 g |
| Długość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Wbudowany filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Typ mikrofonu | Nakamerowy |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 256mm |