Sennheiser MKE ESSENTIAL BLACK EW - Mikrofon miniaturowy dookólny, czarny, złącze jack 3,5
Symbol: MKE ESSENTIAL BLACK EW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1159.88 Cena przed promocją: 1288.76 -10%
Symbol: MKE ESSENTIAL BLACK EW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1159.88 Cena przed promocją: 1288.76 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Klips na kołnierz x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Owiewka mikrofonu x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość mikrofonu | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 140 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Impedancja | 4700 Ω |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Model | Mikrofon miniaturowy |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 15mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.