Shure BLX24E/SM58-H8E - System bezprzewodowy z mikrofonem
Symbol: 010-04-754
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1787.24 Cena przed promocją: 1985.82 -10%
Symbol: 010-04-754
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1787.24 Cena przed promocją: 1985.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Wzmocnienie sygnału wyjściowego | -10 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Częstotliwość (MHz) | 518 MHz - 542 MHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Typ baterii | AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wyjście XLR | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Szerokość | 467mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 332mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.