Shure MV7+-K-BNDL - Mikrofon lektorski/wokalny ze złączem XLR/USB-C Czarny + statyw biurkowy GATOR
Symbol: 010-03-669
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1662.63 Cena przed promocją: 1847.37 -10%
Symbol: 010-03-669
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1662.63 Cena przed promocją: 1847.37 -10%
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście XLR | 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość (1 kHz) | 1,78 mV/Pa |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 36 dB |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 128 dB |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 147mm |
| Wysokość | 305mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.