Shure MV88-USBC - Stereofoniczny mikrofon ze złączem USB-C
Symbol: MV88-USBC
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1135.94 Cena przed promocją: 1262.16 -10%
Symbol: MV88-USBC
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1135.94 Cena przed promocją: 1262.16 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Źródło zasilania | USB |
| Długość produktu | 67,9 mm |
| Waga mikrofonu | 40,5 g |
| Szerokość produktu | 35,4 mm |
| Wysokość produktu | 26,4 mm |
| Kompatybilny z iOS | 15 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 12 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z Androidem | 12 lub nowszy |
| Kompatybilny z iPadOS | iPadOS 26 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Gąbka przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Smartfon |
| Czułość (1 kHz) | -37 mV/Pa |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 120 dB |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Efekty dźwiękowe | Limiter |
| Efekty dźwiękowe | Compressor |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon dynamiczny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Filtr górnoprzepustowy | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Stereo, mono kardioidalna, mono dwukierunkowa, mid-side |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.