Shure SLXD2/B58=-G59 - Nadajnik "do ręki" z mikrofonem Beta58
Symbol: 010-05-008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1614.75 Cena przed promocją: 1794.17 -10%
Symbol: 010-05-008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1614.75 Cena przed promocją: 1794.17 -10%
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość (MHz) | 470-514 MHz |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Układ | Nadajnik ręczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ anteny | Wbudowany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zakres dynamiczny | 118 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Głębia bitowa | 24 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 godz. |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.