Shure SLXD4DE=-G59 - Odbiornik podwójny cyfrowy
Symbol: 010-05-005
Dostępność: 5 szt.
Cena: 5062.11 Cena przed promocją: 5624.57 -10%
Symbol: 010-05-005
Dostępność: 5 szt.
Cena: 5062.11 Cena przed promocją: 5624.57 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość anten | 2 |
| Rodzaj wtyku anteny | BNC |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ anteny | Wyjmowana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przełączanie pasma | 44 MHz |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 470 - 514 MHz |
| Odrzucenie sąsiedniego kanału | 75 dB |
| Typ mocowania | Komputer stacjonarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba kanałów | 32 kan. |
| Typ odbiornika | Podwójny |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 50 Ω |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Napięcie | 15 V |
| Typ zasilacza | DC |
| Zużycie prądu | 600 mA |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Szerokość produktu | 393 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Wyjście XLR | 2 |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Szerokość | 462mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 115mm |