Stacja ładowania Fronius Wattpilot Home 11 J 2.0 Wallbox
Symbol: 4,240,404
Dostępność: 7 szt.
Cena: 3826.53 Cena przed promocją: 4251.70 -10%
Symbol: 4,240,404
Dostępność: 7 szt.
Cena: 3826.53 Cena przed promocją: 4251.70 -10%
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe AC | 230/400 V |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kod IK | IK08 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 11 kW |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 295mm |
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka.
• Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania.
• Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.