Stacja ładowania Wattpilot Flex Home 22 C6
Symbol: 4,240,187
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5004.38 Cena przed promocją: 5560.42 -10%
Symbol: 4,240,187
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5004.38 Cena przed promocją: 5560.42 -10%
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe AC | 230/400 V |
| Maksymalna moc ładowania | 22000 W |
| Podłączenie do sieci | 5-biegunowy zacisk śrubowy |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Połączenie sieciowe | LAN & WLAN |
| Zastosowanie | Wewnątrz/na zewnątrz |
| Typ montażu | Pionowa |
| Prąd znamionowy | 6 - 32 A |
| Prąd znamionowy | 1-fazowy lub 3-fazowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Telegrey 4 |
| Kod IK | IK08 |
| Układy sieci | TT / TN / IT |
| Uwierzytelnianie | RFID / Solar.wattpilot aplikacja |
| Miernik MID | Niezintegrowany |
| Kabel do ładowania | 6 m kabel typu 2 plug |
| Zgodność z prawem kalibracji | Nie |
| Wejście na kabel | Wejście kablowe od góry (dozwolone tylko wewnątrz), od dołu, z tyłu |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Długość przewodu | 6 m |
| Szerokość | 397mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 600mm |
• Należy unikać kontaktu z cieczą wewnętrzną urządzenia.
• Ładowarka powinna być utylizowana w specjalnych punktach zbiórki odpadów elektronicznych.
• Przechowywać ładowarkę z dala od źródeł wysokiej temperatury i ognia.