Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - kabel 5m z NFC
Symbol: EVGC021B2250
Dostępność: 3 szt.
Cena: 3290.62 Cena przed promocją: 3656.24 -10%
Symbol: EVGC021B2250
Dostępność: 3 szt.
Cena: 3290.62 Cena przed promocją: 3656.24 -10%
| Specyfikacja | |
| Monitoring prądu upływu | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Sposób montażu | Uchwyt ścienny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | 22000 W |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 32 A |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Regulowana moc | Tak |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 338 mm |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Długość przewodu | 5 m |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 380mm |
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka.
• Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania.