Yamaha EZ-310 - Keyboard
Symbol: EZ-310
Dostępność: 28 szt.
Cena: 1195.81 Cena przed promocją: 1328.68 -10%
Symbol: EZ-310
Dostępność: 28 szt.
Cena: 1195.81 Cena przed promocją: 1328.68 -10%
| Specyfikacja | |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Efekty dźwiękowe | Reverb |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Efekty dźwiękowe | Chorus |
| Kolor produktu | Biały |
| Nagrywanie | Tak |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 2,5 W |
| Pojemność pamięci nagrań | 170 |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 1400 KB |
| Typ produktu | Keyboard |
| Pobór mocy | 5 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 941 mm |
| Głębokość produktu | 317 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wejście pedału Sustain | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Interfejs | USB |
| Wejście AUX | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Szerokość | 1060mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 147mm |
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.