CASIO SA-81 - Keyboard
Symbol: MU SA-81
Dostępność: 9 szt.
Cena: 437.08 Cena przed promocją: 485.64 -10%
Symbol: MU SA-81
Dostępność: 9 szt.
Cena: 437.08 Cena przed promocją: 485.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Metronom | Tak |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 0,8 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Pobór mocy | 3,8 W |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 604 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 44 klaw. |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 640mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.