Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Active SL currant
Symbol: 362002150420
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1016.24 Cena przed promocją: 1129.16 -10%
Symbol: 362002150420
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1016.24 Cena przed promocją: 1129.16 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Liniowa gęstość masowa | 210 D |
| Wodoodporny | Tak |
| Maksymalny udźwig | 22 kg |
| Regulacja pasów | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Materiały | Poliamidowy |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Szerokość | 800mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 240mm |
• Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem.
• Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone.
• Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka.