Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Active SL denim
Symbol: 362002130070
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1040.18 Cena przed promocją: 1155.76 -10%
Symbol: 362002130070
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1040.18 Cena przed promocją: 1155.76 -10%
| Specyfikacja | |
| Wodoodporny | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Maksymalny udźwig | 24 kg |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Materiały | Poliamidowy |
| Regulacja pasów | Tak |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Objętość | 12 l |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 770mm |
• Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka.
• Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone.
• Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem.