CASIO CT-S1 RD - Keyboard
Symbol: MU CT-S1 RD
Dostępność: 4 szt.
Cena: 983.66 Cena przed promocją: 1092.96 -10%
Symbol: MU CT-S1 RD
Dostępność: 4 szt.
Cena: 983.66 Cena przed promocją: 1092.96 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Keyboard |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Ilość efektów dźwiękowych | 61 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wejścia do podłączenia pedału | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 310mm |