CASIO CT-S100 BK - Keyboard
Symbol: MU CT-S100 BK
Dostępność: 7 szt.
Cena: 461.37 Cena przed promocją: 512.63 -10%
Symbol: MU CT-S100 BK
Dostępność: 7 szt.
Cena: 461.37 Cena przed promocją: 512.63 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość tonów | 122 |
| Pojemność pamięci nagrań | 60 |
| Ilość głośników | 2 |
| Zakres temp metronomu | 20 - 225 bpm |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ produktu | Keyboard |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Port USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 315mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.